перевод сайта на украинскийПеревести сайт на Украинский

Детективи Територіального управління БЕБ в Одеській області припинили незаконну діяльність пов’язану з конвертацією електронних грошей, обіг яких заборонено на території України.

Як прокоментував керівник ТУ БЕБ в Одеській області Сергій Мунтян, незаконні дії з обміну російських рублів в українську гривню та навпаки особа здійснювала на території Одеської та Дніпропетровської областей з квітня 2022 року. Оголошення про обмін фігурант розміщував у телеграм каналах, використовував заборонену в Україні платіжну систему. Обмінювати шахраї пропонували будь-яку суму.

Причетній особі було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 200 КК України (здійснення незаконних дій пов’язаної з конвертацією електронних грошей, обіг яких заборонено на території України). Кримінальне провадження направлено до суду з обвинувальним актом.

Сергій Мунтян зазначив, що детективи в ході проведених обшуків виявили та вилучили цінності на загальну суму понад 670 тис. грн. Це грошові кошти, декілька мобільних телефонів, ноутбук, sim-картки, 7 банківських карток та комп’ютер. На вилучено майно накладено арешт.

сео продвижение одессаСео продвижение Одесса